NIVEA Q10 ENERGY 3X ANTIOKSÜDANTIDEGA

NIVEA Q10 ENERGY 3X ANTIOKSÜDANTIDEGA

NIVEA Q10 ENERGY - NAHK ON TAAS SÄRAV JA PAKATAB ENERGIAST


ANDKE OMA NAHALE ENERGIA TAGASI

Uus Q10 ENERGY tootesari kolme antioksüdandiga, milleks on C- ja E-vitamiin ja nahaga identne koensüüm Q10. Annab näonahale kohe terve sära ja vähendab peeneid kortse.


SISALDAB KOLME VÄÄRTUSLIKKU ANTIOKSÜDANTI:

Q10 ENERGY tootesari kolme antioksüdandiga, milleks on nahaga identne koensüüm Q10, C- ja E-vitamiin, on mõeldud spetsiaalselt naha kaitsmiseks oksüdatiivse stressi, vabade radikaalide tekkimise ja kahjulike keskkonnamõjude eest. Muudab väsinud naha kohe säravaks ja vähendab peeneid kortse.

C-vitamiin: tõhus antioksüdant, mis annab nahale energiat, sära ja terve naha jume.

Q10: nahas leiduv koensüüm, mis tagab naha elastsuse. Q10 ENERGY tootesarjas sisalduv nahaga identne koensüüm Q10 taastab naha elastsuse ja võitleb peente kortsude vastu.

E-vitamiin: toimib tõhusa antioksüdandina, tugevdades naha kaitsebarjääri ja kaitstes keskkonna kahjulike mõjude eest.


NAHA VARUSTAMISEKS ENERGIAGA ON ROHKEM KUI ÜKS VÕIMALUS

Q10 ENERGY sarja tooted annavad teie nahale terve igapäevase sära ja energiat, kui teie nahk seda kõige rohkem vajab.

Q10 ENERGY PÄEVAKREEM

Alustage päeva värskelt selle energiat andva päevakreemiga. Kolm antioksüdanti annavad nahale niisutust, aitavad võidelda naha tuhmuse ja väsimustunnustega ning ennetada vabade radikaalide tekkimist.

Q10 ENERGY ÖÖKREEM

Andke energiat oma väsinud nahale öökreemiga, mis parandab öösel naha võimet niiskust imada, tugevdab naha kaitsebarjääri ja aitab ärgata jälle särava näoga.

Q10 ENERGY SILMAKREEM

Pinguldab nähtavalt silmaümbruspiirkonda ning võitleb peente kortsude ja väsimustunnustega. See kolme antioksüdanti sisaldav silmakreem niisutab intensiivselt ja uuendab silmaümbruse nahka.

Q10 ENERGY SEERUM PÄRLITEGA

Vajate kiiret ja intensiivset lahendust väsinud naha taastamiseks? Kasutage seda pärleid sisaldavat seerumit esimese sammuna oma hommikuses nahahoolduses ja nautige märgatavalt siledama tekstuuriga nahka juba 24 tunni pärast.


Q10 Energy RANGE