pese-nägu-päis

Kuidas nägu pesta?

Kogu info näo igapäevase puhastamise kohta
Lihtne juhend, kuidas pesta nägu õigesti ja samal ajal olla naha vastu õrn.

Näo puhastamise protsess

Näo igapäevane pesemine on korraliku nahahoolduse ülitähtis osa.

Levinud valearusaamad näopesu kohta

  • Ma pesen oma nägu ainult veega: Ainult vesi ei suuda eemaldada rasvlahustuvat mustust, nagu meiki ja liigset rasu. Sooja või kuuma veega pesemine võib tegelikult nahka kuivatada.
  • Ma koorin oma nägu iga päev: Igapäevasest koorimisest võib tegelikult olla rohkem kahju kui kasu. See on tarbetu ja võib nahka ärritada.
  • Ma pesen oma nägu tavalise seebiga: Seep võib eemaldada näolt loodusliku kaitsekihi ning seejärel tundub nahk pingul ja kuivem kui enne. Pealegi rikub seep su naha loomuliku pH-taseme.

Miks on näo puhastamine särava jume jaoks tähtis?

Näonahk peab paljude raskustega toime tulema. Me koormame nahka, kui me seda puudutame, end meigime või mööda saastunud tänavat kõnnime. Seepärast on nahahoolduse tähtsaim osa naha puhastamine kaks korda päevas, et eemaldada mustust ja surnud naharakke.

Hea näopuhastusvahend, nagu puhastuskreem NIVEA Creme Care Cleansing Cream, eemaldab igasuguse mustuse. Nahk jääb värskeks ja siledaks ning on valmis meigi või muude toodete pealekandmiseks.

Kuidas nägu pesta?

Nõuanded õigeks näo pesemiseks – su nahk saab imekiiresti puhtaks ja siledaks.

NIVEA Creme Care näopuhastustooted

Leia õige näopuhastusvahend

Tähtis on leida näopuhastusvahend, mis vastab naha vajadustele ning jätab nahale puhta ja värskendatud tunde.

Sarja NIVEA Creme Care Facial Cleansing näopuhastustooted: hooldav näopesukogemus

Uue sarja NIVEA Creme Care Facial Cleansing näopuhastustoodete idee on pärit NIVEA kreemist Creme. See kreem on tänu headele hooldavatele omadustele juba üle sajandi meeldinud kogu maailma naistele.

Uued tooted (sh kreemjas puhastusvahend, puhastuspiim ja puhastusrätikud) on loodud näo põhjalikuks puhastamiseks ja samal ajal selle eest hoolitsemiseks. Tooteid võib kasutada kaks korda päevas ning need jätavad nahale puhta ja hästi niisutatud tunde.

Meie soovitused