Meigieemaldaja: miks see on nii oluline

Meigi eemaldamine on väga oluline, kuigi sa ei pruugi pärast õhtul kaua väljasolemist viitsida sellega tegeleda. Ripsmed ja nahk püsivad hea tervise juures ainult siis, kui sa meigi täielikult eemaldad.

Ära unusta enam kunagi meiki eemaldada

Sul võib olla kahju oma kunstipäraselt tehtud meik õhtul lihtsalt maha pühkida. Aga meigi eemaldamisest ei tohi loobuda ja nahk tänab sind selle eest.
Meik
Meigieemaldajat tuleks kasutada õhtul hiljemalt enne magamaminekut. Meigi eemaldamine aitab ühtlasi vältida voodipesu määrimist meigijääkidega.

Meik maha!

Iga päev kogunevad päeva jooksul tolmuosakesed, rasu ja naha ketendusest tekkinud ebemed nahapinnale ning takistavad naha hingamist. See juhtub olenemata sellest, mida päeva jooksul tegi, kas kandsid tööl meiki või viibisid terve päeva ilma meigita õues. Seega tuleb nägu igal õhtul puhastada. 
Pealekauba võib meik nahka ärritada. Et takistada ebapuhtuste teket ja naha enneaegset vananemist, on äärmiselt oluline nahka igal õhtul põhjalikult puhastada. 

Kui soovid ebapuhtusteta nahka, ära unusta meiki eemaldada

Naha taastumisfaas algab öösel. Kui meiki ja puudrit mitte eemaldada, siis poorid ummistuvad. See omakorda tekitab komedoone ja vistrikke. Isegi kui sa ei kanna meiki ja kasutad ainult kreemi, peaksid siiski õhtul nahka põhjalikult puhastama. Iga päev satuvad ümbritsevast keskkonnast nahale mustus ja kahjulikud ained, mis tuleb eemaldada. Puhastamine hoiab su jume värske ja rõõsana. 

Et nahk oleks iga päev värske ja särav, peaksid alati tegema järgmised kolm sammu: puhastamine, toniseerimine ja niisutamine.
Loomulikult tuleks kasutada puhastus- ja niisutustooteid, mis on valmistatud spetsiaalselt sinu nahatüübile. Nägu puhastades eemalda kõigepealt silmameik ja seejärel puhasta täielikult kogu nägu.
Täiuslik nahk

Leebed puhastusvahendid, näiteks NIVEA Double Effect silmameigieemaldaja, aitavad meiki õrnalt eemaldada ja puhastavad süvitsi.

Ripsmetušš

NIVEA veekindla silmameigi eemaldaja aitab eemaldada kauapüsivat huulepulka ja veekindlat ripsmetušši. Toode niisutab õrnalt ripsmeid ja eemaldab veekindla ripsmetuši jäänused.

Eemaldada tuleb ka ripsmetušš

Pandasilmad ei kõlba kuhugi: kui sa ripsmetušši ei eemalda, võivad selle ebemed sulle silma sattuda. Ripsmetušijäägid võivad teha ripsmed kuivaks ja hapraks. Halvimal juhul võivad ripsmed murduma hakata. Spetsiaalsed silmameigieemaldajad, nagu NIVEA õrn silmameigieemaldaja, eemaldavad hõlpsalt veekindla ripsmetuši ja ühtlasi rahustavad tundlikku silmaümbruse piirkonda. Põhjalikuks puhastamiseks pihusta pisut meigieemaldajat vatipadjakesele ja pühi õrnalt üle suletud silmade.

Ole siiski ettevaatlik: 
pühi ainult seestpoolt väljapoole, vastasel juhul soodustad kortsude teket. Näopuhastusrätikud on tavaliselt õrna silmaümbrusnaha jaoks liiga tugevad. Sellest annab märku ebameeldiv põletav tunne.


Sinu uued iluharjumused

Pärast meigi eemaldamist niisuta õrnalt

Pooride sügavaks puhastamiseks kasuta niisutavat puhastuspiima, näiteks NIVEA värskendavat puhastuspiima, ja vii meigi eemaldamise protsess lõpule värskendava toonikuga. NIVEA rahustav toonik rahustab nahka ja tagab selle kauakestva niisutuse. Pärast meigi eemaldamist kanna nahale kreemi, mis sobib sinu nahatüübiga: see aitab koostisainetel optimaalselt imenduda.

Parim õhtune hooldus

  • Eemalda meik.
  • Puhasta nahk.
  • Hoolda silmaümbrusnahka.
  • Hoolda näonahka.
product-stage-bg