JUUKSEVAHT DIAMOND GLOSS CARE

150 ml

Head omadused

benefits-glossy
Läikiv
NUTRI-ESSENCE
  • Hooldab juukseid aktiivselt
  • Annab juustele teemandisära
  • Tugevdab juukseid ja muudab need kohevamak
  • Kaitseb soenguseadmete tihedast kasutamisest tingitud kahjustuste eest
  • Tagab soengule elastse püsivuse

Toote lisateave

NIVEA® juuksevaht Diamond Gloss Care annab soengule teemandisära ja fikseerib soengu elastselt. Vaht hooldab ja tugevdab läiketa juukseid. Tänu sellele püsib soeng tunde, juuksed aga on katsudes pehmed, ei kleepu kokku ja on värske välimusega. Oma juuste eest hoolitsemiseks kasuta kindlasti sobivaid hooldustooteid. Proovi ka teisi soengu- ja hooldustooteid normaalsetele juustele mõeldud sarjast NIVEA® Diamond Gloss Care: šampooni, palsamit ja juukselakki.

Tootenumber 86943 (86943-07600-50)

Spetsiaalsed koostisosad

NUTRI-ESSENCE

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Isobutane, Polyquaternium-68, Propane, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Benzophenone-4, Panthenol, Niacinamide, VP/VA Copolymer, Polyquaternium-4, Cetrimonium Chloride, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Butane, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum