JUUKSELAKK DIAMOND GLOSS CARE

Juukselakk Diamond Gloss Care  tagab soengule teemandisära ja maksimaalse püsivuse, soeng püsib pehme ja värske isegi 24 h.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Läikiv
Hooldav
B3-vitamiin
Kõik juuksetüübid
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Annab juustele teemandisära
  • Hooldab juukseid, neid seejuures kuivatamata
  • Tugevdab ja kaitseb soengut
  • Juuksed ei kleepu kokku
  • Juuksed jäävad katsudes pehmeks

Õpetused

1 TO FIX
Hold the can approx. 30cm away from the hair and spray evenly.
2 TIP
For extra volume tip your head upside down and spray from the back.

Toote lisateave

NIVEA® juukselakk Diamond Gloss Care normaalsetele, tuhmidele juustele annab soengule teemandisära ja fikseerib selle pikaks ajaks – isegi 24 tunniks. Lakk hoolitseb juuste eest ja tugevdab neid, juukseid kokku kleepimata. Soeng püsib tunde, juuksed aga on katsudes pehmed ja säilitavad värske välimuse. Oma juuste eest hoolitsemiseks kasuta kindlasti sobivaid hooldustooteid. Proovi ka teisi soengu- ja hooldustooteid normaalsetele juustele mõeldud sarjast NIVEA® Diamond Gloss Care: šampooni, palsamit ja juuksevahtu.

Tootenumber 86808 (86808-09640-56)

Local registration number 1028498

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Silikooni

Sisaldab: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, PEG/PPG-17/18 Dimethicone, Benzophenone-4, Niacinamide, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Propane, Isobutane, Butane, Alcohol Denat

Spetsiaalsed koostisosad

B3-vitamiin