JUUKSELAKK EXTRA STRONG

Juukselakk Extra Strong tagab soengule maksimaalse püsivuse ilma juukseid kokku kleepimata, soeng püsib pehme ja värske isegi 24 h.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Tugev püsivus
B3-vitamiin
Kõik juuksetüübid
Kõik nahatüübid

Õpetused

1 TO FIX

Hold the can approx. 30cm away from the hair and spray evenly.

2 TIP

For extra volume tip your head upside down and spray from the back.

Toote lisateave

NIVEA® juukselakk Extra Strong tagab soengule maksimaalse püsivuse – isegi 24 tunniks. Lakk hoolitseb juuste eest ja ei kleebi neid kokku. Lakk fikseerib soengu ja kaitseb juukseid – soeng püsib tunde, juuksed aga on katsudes pehmed ja säilitavad värske välimuse. Pea meeles, et oma juuste eest hoolitsemiseks kasuta alati just sinu juuksetüübile mõeldud tooteid. Proovi ka teisi NIVEA® soengutooteid.

Tootenumber 86801 (86801-09640-56)

Local registration number 1028595

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Ei sisalda Silikooni

Sisaldab: Parfum, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Alcohol, Geraniol, Citronellol, Linalool, Aminomethyl Propanol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, Benzophenone-4, Niacinamide, Panthenol, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Propane, Isobutane, Butane, Alcohol Denat

Spetsiaalsed koostisosad

B3-vitamiin