Värvitud juuksed

Kuidas värvitud juuste eest õigesti hoolt kanda

Kuidas hooldada värvitud juukseid nii
Ükskõik, kas sinu juuksed on blondid, brünetid, mustad või punased: värvitud juuksed peaksid alati särama oma täies hiilguses. Õigete hooldusnõuannetega tagad, et juuksed näevad iga päev välja nii, nagu oleksid just juuksurist tulnud.

Kauakestev värvitud juuste värvi värskus

Värvitud juuksed: läikivad ja terved

Kas sulle meeldivad värskelt värvitud juuksed? Ainult õige hooldus tagab juustele särava värvi ja sulle suurepärase enesetunde.

Kuidas juuste värvimine toimub?

Kõigis juuksevärvides kasutatakse vesinikperoksiidi, mis juukseid pleegitab ja oksüdeerib. 

Värvimise alguses avatakse ammoniaagiga juukse struktuur. 
Seejärel tungib oksüdant juuksekarva, eemaldab selle loomulikud värvipigmendid ja muudab juuksed heledamaks. Juuksevärv koosneb väikestest molekulidest, mis tungivad nüüd juuksekarva sisse. Molekulid tekitavad koos oksüdandiga juuksekarvas keemilise reaktsiooni, mille tulemusena tekib uus värv
Alles pärast seda saavad värviosakesed toimida ja nende kaudu võtavad juuksed soovitud värvi. 

Silmipimestav tulemus

Juuste tervise tagamiseks tuleb nende eest õigesti hoolitseda. Sellepärast peaksid juukseid värvivad naised kasutama hooldustooteid, mis on välja töötatud nende juuksetüübi jaoks ning tagavad juustele pikaajalise ja siidise läike.

Mis hoiab juuksed tervena?

Värvitud juuksed vajavad särava ja intensiivse värvi säilitamiseks kaitset. Sellepärast on uues innovatiivses retseptis värviva õli kompleks, mis sisaldab nii toitvaid koostisaineid, nagu makadaamiaõli, kui ka kaitsvaid elemente, nagu UV filtreid.

Spetsiaalne kaitse värvitud juustele

Kõik juuksevärvid ründavad kõigepealt juuksekarva ümbritsevat ja kaitsvat lipiidikihti. 

Juukse struktuuri kahjustab samuti sage pesemine, ultraviolettkiirgus või kuumuse kasutamine juuste igapäevasel soengusse seadmisel. Selle tulemusena ei suuda nõrgenenud juuksekiud enam värvipigmente hästi siduda ja värv kaotab sära. Seetõttu tuleb värvitud juuste eest eriti hästi hoolt kanda. 

Toitvad koostisained aitavad juustel siluda välist kaitsekihti; juuksed muutuvad tugevamaks ja seovad värvipigmente paremini. NIVEA Color Care & Protect šampoon ja sellega sobiv palsam on mõeldud just selleks ning kindlustavad su juustele tänu neis sisalduvale värviva õli kompleksile kauakestva ja särava värvi. See taastab juuste sileda läike ja muudab tuhmid juuksed taas säravaks. Loe täiendavalt kahjustatud juuste ja nende eest hoolitsemise kohta siit.

Värvitud juuste õrn hooldamine

Fresh colour in no time

Natural help for hair care: With just a few tricks your freshly dyed hair will look new again even after weeks; there are lots of home remedies, which are ideal for refreshing the color of dyed hair.
Meie soovitused