ENERGIAT ANDEV HABEMEAJAMISJÄRGNE NÄOPIIM ACTIVE ENERGY

2 in 1 raseerimisjärgne näopiim, mida võib kasutada kogu näol, leevendab ärritusi ja annab nahale terve välimuse.

Kõik nahatüübid

Head omadused

Rahustav
Vitamiin + kompleks
Kõik nahatüübid

Product Highlights

  • Värskendab nahka
  • Toetab naha taastumise protsessi
  • Rahustab raseerimisest põhjustatud ärritusi
  • Annab värskustunde, mis kestab kogu päeva
  • Näonahk näeb välja terve ja hoolitsetud

Õpetused

1 USAGE
Apply all over the face, avoiding the eye area.

Toote lisateave

NIVEA Men® energiat andev raseerimisjärgne näopiim Active Energy on õrna koostisega ja imendub väga kiiresti. 2 in 1 näopiim tagab kauakestva värskustunde, lisab energiat ja niisutab nahka, jätmata sellele kleepuvat kihti – võid kasutada kogu näol. Rahustab nahka kiiresti pärast raseerimist ning niisutab seda intensiivselt ja kauakestvalt. Nahk taastub kiiresti, on sile ja katsudes pehme, sind aga saadab meeldiv mehelik lõhn ja värskustunne. Proovi ka teisi meestele mõeldud kosmeetikatooteid sarjast NIVEA Men® Active Energy.

Tootenumber 88884 (88884-07600-06)

Local registration number 1268165

Koostisosade loetelu

Märkus.
Loetletud koostisosad vastavad praegusele tootmisele. Kuna muudame regulaarselt oma toodete koostist, et need oleksid uute teaduslike andmetega kooskõlas, kehtib alati pakendile märgitud koostis.

Sisaldab: Aqua, Glycerin, Isopropyl Palmitate, Caffeine, Zinc Citrate, Ubiquinone, Panthenol, Creatine, 1-Methylhydantoin-2-Imide, Maris Limus Extract, Tapioca Starch, Sorbitan Stearate, Sodium Carbomer, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Piroctone Olamine, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Parfum

Spetsiaalsed koostisosad

Vitamiin + kompleks