MEIGIEEMALDUS ÜHE LIHTSA HOOLDAVA SAMMUGA

MEIE UUS HOOLDAVATE MITSELLAARTOODETE SARI ON TÄIUSLIK LIITLANE SINU IGAPÄEVASES NÄOPUHASTUSES. EEMALDA MEIK HOOLDAVATE KOOSTISAINETE ABIL, MIS EI JÄTA JÄÄKE. PUHASTA, NIISUTA JA EEMALDA MEIK ÜHEAINSA SAMMUGA.

Kiire ja lihtne, kuid õrn sinu naha vastu

Näo regulaarne puhastamine aitab eemaldada mustust, mikroobe ja meigijääke, et vältida pooride ummistumist. Meie kiire elutempo juures on lihtne unustada, kui oluline tõhus näopuhastus tegelikult on. Loe, kuidas muuta puhastava mitsellaarvee ja mitsellaarveega näopuhastusrätikute abil igapäevane näohooldus kiiremaks ja mugavamaks.

UUS: NIVEA mitsellaarvesi 400 ml

Ainult üks samm ilusa ja terve nahani : Uus NIVEA hooldav mitsellaarvesi pakub lihtsat ja õrna, kuid tõhusat puhastust, niisutab nahka ja aitab säilitada selle loomulikku ilu. Ja üks hea uudis veel: NIVEA hooldav mitsellaarvesi on nüüd saadaval 400 ml pudelis. 

Igapäevane näohooldus käigu pealt

Näo regulaarne puhastamine aitab eemaldada mustust, mikroobe ja meigijääke, et vältida pooride ummistumist. Meie kiire elutempo juures on lihtne unustada, kui oluline tõhus näopuhastus tegelikult on. Loe, kuidas muuta puhastava mitsellaarvee ja mitsellaarveega näopuhastusrätikute abil igapäevane näohooldus kiiremaks ja mugavamaks.


Samm lihtsama meigieemalduse suunas

Mitsellid – lihtne teadus

Mitsellid käituvad nagu magnetid, eemaldades mustust, meiki ja muid ebapuhtusi. Esitame sulle lihtsa teadusliku seletuse selle kohta, kuidas need molekulid NIVEA hooldavates mitsellaartoodetes toimivad.

NIVEA õrn hooldav mitsellaarvesi puhastab ja toniseerib lihtsalt vatipadjaga pühkides.

Mis on mitsellaarvesi?

Kõik ilueksperdid räägivad mitsellaarveest. Aga kas sa tead, kuidas mitsellaarvesi toimib? Mitsellid on väga väikesed molekulid, mis suudavad eemaldada nii vesilahustuvat kui ka rasvlahustuvat mustust. Tutvu lähemalt selle hooldavate mitsellaarveetoodete erilise koostisosa olemuse ja toimega, mis tagab hooldava, kuid tõhusa meigieemaldamiskogemuse.

Kuidas toimivad mitsellaarveega näopuhastusrätikud?

Mitsellaarveega näopuhastusrätikutes kasutatakse E-vitamiiniga rikastatud NIVEA hooldavat mitsellaarvett. Rätikud pakuvad optimaalset tasakaalu puhastustulemuse ja õrna toime vahel. Uuri järgi, mille poolest mitsellaarveega näopuhastusrätikud erinevad tavalistest puhastusrätikutest ning kuidas nad pakuvad värskendavat ja niisutavat hooldust vaid ühe liigutusega.

NIVEA mitsellaarveega näopuhastusrätikud on tõhusad, kuid väga leebed ning õrna NIVEA näopuhastusvahendi lõhnaga.

Eemalda päevane meik hooldavate mitsellaartoodete abiga

Võimenda oma igapäevast näopuhastust mitsellaartoodetega

Hoolitse oma näo eest mitsellaarveega

Mitsellaarvesi on näopuhastaja, mida armastatakse tema mitmekülgsuse tõttu. Sul ei tarvitse maadelda paljude toodetega, sest iga hooldavate mitsellaartoodete sarja toode tagab kõik ühes näopuhastuse. Mitsellaartooted säästavad su aega ning pakuvad ühtlasi su näole õrna hoolitsust, mida see vajab. Loe, miks hooldavad mitsellaartooted on teretulnud ja ammuoodatud lisandus su igapäevasele nahahooldusele

Meigi eemaldamine on lihtsam

Hooldavaid mitsellaartooteid kasutades ei ole meigi eemaldamine enam raske ega aeganõudev. Seega on vähem tõenäoline, et jätad selle tegemata. Eemalda veekindel silmameik ja puhasta nahk tõhusalt ilma loputamise või hõõrumiseta. Loe, kuidas NIVEA hooldavad mitsellaartooted võimaldavad sul eemaldada meiki ilma segadust tekitamata!