Jäta hüvasti tselluliidiga: kuuluta inetutele mügarikele sõda

Sile ja pehme nahk on just see, mida enamik naisi soovib. Spetsiaalsete harjutuste ja õigete kreemidega saad oma naha jälle pringiks muuta.

Harjutused ja hooldus siledama naha jaoks

Lühikeste pükste ja nägusa seeliku kandmine suvel pole pooltki nii tore, kui kardad, et mügarlik nahk on jalgadel näha. Seega alusta võitlust tselluliidi vastu õigeaegselt: taasta jalgade ja tuharate hea vorm spetsiaalselt selleks välja töötatud harjutuste ja siin tutvustatavate hooldusnõuannete abil.

Kvaliteetsete toodetega masseerimine muudab

product-stage-bg

Igapäevane treenimine – parim viis tselluliidi vastu võitlemiseks

Spordi tegemine tugevdab lihaseid ja põletab rasva. Tselluliidivastase sõja taktikaks on rohke liikumine.
Treenimine

Kuuluta tselluliidile sõda – korrapärane treenimine tagab silmaga nähtava edu

Pringimad reied: lama külili võimlemismatil ja kõverda pisut alumist jalga. Siruta ülemine jalg välja ja tõsta seda, ise samal ajal välja hingates. Hoia jalga veidi aega õhus ja siis lase alla. Samal ajal hinga sisse. Tee harjutust 20 korda ja vaheta siis külge.

Sile nahk ning pringimad jalad ja tuharad

Tselluliidi mügaraid saab vähendada mõne lihtsa harjutusega, kui teed neid järjekindlalt ja korrapäraselt. Ainus, mida vajad, on võimlemismatt. Heida selili ja pane jalad maha. Kõverda mõlemad põlved täisnurga all, jättes põlvede vahele käelaiuse vahe. Nüüd tõsta puusad üles ja siruta üks jalg ette. Loe aeglaselt kümneni ja vaheta siis jalga. Isegi kui teed seda harjutust iga päev ainult kümme korda, muudab see su figuuri ja naha väljanägemist märgatavalt.


ANTI CELLULITE MASSAGE

Quick and easy anti cellulite massage that work