Niisutuskreem kõigi su vajaduste jaoks

Enamik naisi teab, et ilus nahk nõuab palju hoolt. Samas ei teata tihti, milline niisutuskreem oma nahatüübi jaoks valida. Mis tüüpi kreem on sulle parim? Vaata siit!

Täiuslik niisutustoode mulle sobivast kreemitüübist

In Shower

Moisturised well in no time – find out all about in-shower products

To ensure that the skin is well supplied with moisture, more and more women are turning to NIVEA In-Shower. Shower and moisturise in one step and save time with your beauty routine.

NIVEA niisutuskreem – kerged ihupiimad normaalsele nahale

Kas soovid õrna niisutajat, mis imendub kiiresti su probleemideta nahka? Vali populaarne kiiresti niisutav NIVEA Express Hydration ihupiim. Tänu õrnale tekstuurile saad seda ühtlaselt nahale kanda. Toode imendub väga kiiresti, nii et seda on võimalik kasutada kogu kehal. Meremineraalidega rikastatud kerge toode on normaalsele nahale täiuslik valik. Proovi ja veendu ise NIVEA Express Hydration ihupiima heas mõjus normaalsele nahale! Võid katsetada ka uut innovaatilise koostisega kreemi NIVEA Care, mis pakub rikkalikku niisutust ja imendub kiiresti. Toode niisutab intensiivselt, kuid ei jäta nahale rasvaseid jääke.

Õige kreemi kasutamine ilusa naha saamiseks

  • Igapäevane niisutamine on tähtis ja nauditav ilurituaal. Aga kas sa tead, mis tüüpi kreem sulle sobib? Hoolda nahka õigesti vastavalt oma nahatüübile ja iluhooldusharjumustele ning tunne rõõmu ilusa ja särava tulemuse üle.
  • Kas sulle meeldib enda eest hoolitseda ja kas ihupiim on su igapäevase nahahoolduse kindel osa? Sellisel juhul oled sa seda tüüpi inimene, kes võiks kasutada ühte mitmetest kerge konsistentsiga NIVEA niisutavatest ihupiimadest. 
  • Kas eelistad poputada oma nahka ilusates purgikestes kreemidega? Sel juhul hellita end kreemiga NIVEA Soft ja vala oma nahk üle rohke niisutusega. 
  • Kas eelistad õrna hooldust, mis toimib intensiivselt, kuid ei ole rasvane? Siis on kerge ja toitev NIVEA Care näokreem sinu jaoks täpselt õige valik.
  • Kas sulle tundub, et ainult ihupiimast ei piisa ja su nahk on ikkagi kuiv? Sellisel juhul kasuta looduslikke õlisid sisaldavaid sarja NIVEA Oil-in-Lotions tooteid.
  • Kas tahad, et su nahk tunduks eriti pehme? Kasuta enne vahu või ihupiima nahale kandmist kehakoorijat. See teeb naha siledaks ja aitab selle loomulikul ilul välja paista.
Normaalne nahk

Leia õige niisutustoode pehme ja säravalt kauni naha jaoks


Ideaalne hooldus sulle – leia oma nahatüübile sobivad NIVEA tooted

Pehme ja särava naha tagamiseks on tähtis teada, millised hooldustooted sulle sobivad. NIVEA valikus on õiged tooted olemas.

Kas sul on väga kuiv nahk? Avasta enda jaoks NIVEA niisutuskreemid!

NIVEA Repair & Care kehakreem pakub väga kuivale nahale niisutust 48 tunniks. Kreem sisaldab dekspantenooli, mis aitab ühtlasi naha loomulikku kaitsetõket taastada.

NIVEA Smooth Sensation ihupiim – ainuõige toode neile, kes eelistavad rikkalikku niisutajat

Igapäevane niisutamine on eriti tähtis, kui kogu kehal on kuiv nahk. NIVEA Smooth Sensation ihupiim on hea lahendus. Ihupiim on kerge konsistentsiga, imendub kiiresti ja teeb naha siidpehmeks. Toote shea-võid ja Hydra IQ-d sisaldav koostis pakub nahale intensiivset ja kauakestvat niisutust.

Moisturises intensively, is not greasy.

Want an irresistibly soft feeling skin? The wow factor of the new NIVEA Care is based on an innovative formula: as soon as the cream is applied it absorbs surprisingly quickly. 

NIVEA Care pampers your skin with intensive hydration. The revolutionary formula with light hydro wax blends into the skin directly after applying, providing high levels of moisture to the face and body. The unique texture absorbs quickly and is not greasy. After moisturising, your skin feels wonderfully soft and smooth. A pleasant feeling that lasts all day. 

For skin with a long-lasting smooth feeling: NIVEA Care.

  • Moisturising formula with light hydro waxes
  • Absorbs quickly without greasiness
  • Makes the skin noticeably smoother
  • Skin compatibility dermatologically approved
Nivea Creme

The cream innovation for face and body

product-stage-bg

Õige niisutav hooldus igale nahatüübile

Meie universaalsed niisutajad

Populaarne sinises karbis klassik ning niisutavad ja toitvad ihupiimad.

Klassika – sinises karbis NIVEA Creme

Meie NIVEA Creme pakub ületamatul tasemel nahahooldust igale nahatüübile. See võiks olla käepärast alati, kui nahk vajab eriti õrnatoimelist ja rikkalikku niisutust. Kreem ei sisalda säilitusaineid ja sobib ka tundlikele nahatüüpidele. Kreemi on lihtne nahale kanda ja hoolimata paksust konsistentsist imendub see kiiresti. Hellita end ja oma nahka meie sinises karbis klassikuga.

Õige niisutustoode NIVEA ihupiima fännidele

Pehme ja niisutava koostisega NIVEA toitvad ihupiimad on ideaalsed tooted normaalsele ja kuivale nahale. Need niisutavad ja teevad naha meeldivalt pehmeks. Proovi ära!