Kuidas päeva- ja öökreemid üksteist täiuslikult täiendavad

Nahal on oma biorütmid. Aga millist hooldust vajab nahk erinevatel kellaaegadel? Õigete päeva- ja öökreemidega kaitsed nahka ööpäevaringselt ning hoolitsed selle eest optimaalselt.

Naha kaitse ja hooldus ööpäevaringselt

Naiste elus on iga päev erinev ja uue rütmiga. Selle tasakaalustamiseks vajad korrapärast nahahooldust. Päeva ajal on nahal tarvis kaitset keskkonnamõjude eest. Öösel aga vajab nahk toetust, sest see on taastumise aeg. Päeva- ja öökreemid, mis on valmistatud spetsiaalselt sinu nahatüübile, tagavad hea tervisliku seisundiga naha ja särava jume.

Päeva- ja öökreem: kaitse ja taastumine

Päeval vajab näonahk niiskust ja kaitset. 
  • Kanna hommikul pärast näo puhastamist nahale päevakreemi. Päevakreem niisutab nahka ja toimib kaitsekilbina keskkonnamõjude vastu. 
  • Antioksüdante sisaldavad päevakreemid neutraliseerivad vabu radikaale ja kaitsevad naharakke oksüdatiivse stressi eest. 
  • Kas oled päeva jooksul palju õues? Kui see on nii, siis kasuta päikesekaitsefaktoriga päevakreemi. See kaitseb nahka päikese eest ja hoiab ära päikesevalguse poolt põhjustatud vananemise
  • Toonivad päevakreemid annavad näole eriti värske ja ühtlase jume. 
Öösel toimub täie hooga rakkude taastumine ja nahk on niisutavatele koostisainetele eriti vastuvõtlik. 
  • Pärast põhjalikku puhastamist kanna näole ja kaelale öökreemi. Öökreem on tavaliselt rikkalikum ja aitab kaasa naha loomulikule taastumisprotsessile. 
  • Erinevalt päevakreemidest ei sisalda öökreemid päikesekaitsefaktorit. Päevakreemi ei tohiks kasutada öösel, sest päikesekaitsefaktor on siis üleliigne.
Igapäevane hooldus: UV-kaitse

Päevakreem: kaitsekilp päikesekiirte vastu

Naha enneaegse vananemise üheks peamiseks põhjuseks on päikesevalgus. Sellepärast peaksid kasutama päikesekaitsefaktorit sisaldavat päevakreemi, näiteks kõigile nahatüüpidele mõeldud NIVEA kortsudevastast päevakreemi.

Naha taastumine magamise ajal

Öökreem sisaldab toitvaid koostisaineid ja on eriti rikkalik, sest siis kui meie läheme magama, hakkab nahk tööle. Une ajal toimub muuhulgas rakkude uuenemise eest vastutavate erinevate hormoonide eritumine. Ka vereringe ja toitainetega varustamine on märgatavalt intensiivsem kui päeva ajal. Öökreemid koos tervisliku unega aitavad kaasa naha uuenemisele. Ka vananemisvastased koostisained on öise nahahoolduse juures väga olulised. Rakke aktiveerivate koostisainetega NIVEA Cellular vananemisvastane öökreem toetab naha loomulikku taastumisprotsessi, parandab naha uuenemist ja tagab nooruslikuma välimuse.

Päeva- ja öökreem: ilus nahk kogu näol

Naha terviklikuks hoolduseks ei piisa vaid päeva- ja öökreemist. Silmi ümbritsev nahk on eriti õhuke ja tundlik. Rikkalik silmaümbruskreem, mis sisaldab rohkelt niiskust, aitab takistada peenikeste joonte ja kortsude teket.
Silmaümbruskreem

Kaitse silmaümbruskreemiga

Sinu näonahka kaitseb ööpäevaringselt sinu nahatüübile sobiv päeva- ja öökreem. Aga tundlik nahk silmade ümber vajab lisatähelepanu. Kasuta silmaümbruskreeme, mis sisaldavad selliseid koostisaineid nagu hüaluroonhape või Q10.
Tervislik uni

Magades ilusaks!

Muuda voodis veedetud aeg iluuneks ja hellita end, magades öösel 7 või 8 tundi. Uni on parem, kui oled söönud õhtust ja joonud viimase tassi kohvi vähemalt 2–3 tundi enne magamaminekut. Jälgi, et küte ei oleks õhku liiga kuivaks muutnud. See on nahale kahjulik!

Päeva- ja öökreem: valmistatud just sinu naha vajadustele

Hea tulemuse saladus ei peitu ainult koostisainetes, vaid ka päeva-, öö- ja silmaümbruskreemide erinevas konsistentsis. Õige päevakreem on kerge, imendub kiiresti ja annab mati jume. Neil põhjustel on see meigile täiuslikuks aluskreemiks. Öökreem seevastu on rikkalikum ja viskoossem. Öökreem jääb nahale kauemaks ning avaldab toimet terve öö jooksul. Õrna silmaümbruse piirkonda niisutatakse toodetega, millel on kerge tekstuur.

Jälgi, et su silmaümbruskreem imenduks kiiresti ja niisutaks intensiivselt. NIVEA Q10plus kortsudevastane silmaümbruskreem sobib väga hästi kasutamiseks nii päeval kui ka öösel. See jahutab ja vähendab silmade paistetust.

product-stage-bg