Nahk on esmatähtis

NIVEA jaoks on nahk alati esikohal. Oleme enam kui 100 aastat nahka uurinud ning töötanud parimate, ohutuimate ja tõhusaimate nahahooldusvahendite loomise nimel. Nahahooldusmaailma ühe juhtiva eksperdina, kellel on kõige eesrindlikumad nahauuringute keskused, oleme pühendunud inimkonnale ning inimese naha loomulikule tervisele ja ilule. Keskkonnast hoolimine on ohutule, õrnale ja tõhusale nahahooldusele pühendumise loogiline tulem.

NIVEA tunneb nahka ...

Tänu üle 100-aastasele kogemusele, ligi 2000 teaduslikule uurimistööle ja enam kui 1000 NIVEA eksperdile, kes töötavad ainuüksi teadus- ja arendusvaldkonnas, on meil põhjalik arusaam nahast ning selle mõjust inimese heaolule. Ainuüksi 2018. aastal kasutati teie NIVEA toodete jaoks või NIVEA toodete edasiarendamiseks kogu maailmas üle 1900 meie enda patenditehnoloogia. Rahuldumata alati pelgalt normide täitmisega, läheme seaduslikest nõuetest kaugemale tagamaks, et ka kõige tundlikum nahk tunneks ainult NIVEA positiivset ja hooldavat puudutust. Seepärast on meie koostisosade ja toodete ohutuskriteeriumite loend paljudest eeskirjadest rangem.

... ja me armastame seda.

Meie kõrgete naha tervise ja ohutuse standardite kohaselt valime oma toodete jaoks koostisosad, mis hoiavad naha terve ning ilusana: otsime alati parimat ja säästvaimat lahendust, mis aga ei pruugi alati olla see, mida võiksite oodata. Teatud juhtudel on kunstlikult valmistatud koostisosad meie nahale ja planeedile tegelikult paremad kui loodusliku päritoluga alternatiivid. Võtame näiteks eeterlikud õlid: looduslik versioon võib põhjustada nahaärritust või isegi allergilisi reaktsioone. Seevastu meie sünteetilised eeterlikud õlid on õrnad ka kõige tundlikumale nahale – need ei kahjusta meid ega meie maailma.

Mine tagasi

Nahahoolduse tähtsus

Nüüdisaegse nahahoolduse teerajajal NIVEAL on enam kui sajandipikkune kogemus, aidates inimestel end oma nahas hästi ja ilusana tunda. Miljonid tarbijad üle kogu maailma usaldavad ja armastavad meie tooteid. Püüdes alati luua parimat võimalikku nahahoolduskogemust, jätkame oma koostiste edasiarendamist ja täiustamist. Me usume nahahooldustoodetesse, mis pakuvad just seda, mida meie nahk vajab, et olla terve, ja jätavad välja kõik, mida me täielikult usaldada ei saa.

Koostisosade puhul eristame „olulisi“ ja „omaduslikke“ aineid. „Olulised“ koostisosad on kosmeetikamaailma igapäevakangelased. Need täidavad põhifunktsioone ja aitavad meie toodetel teie nahka parimal ning usaldusväärseimal viisil hooldada. Tekstureerijad ja emulgaatorid tagavad, et meie tooted oleksid ühtlase konsistentsiga, meeldivad puudutada ja lihtsad peale kanda. Säilitusained hoiavad teie NIVEA tooteid pika aja vältel värsked ja ohutud.

Omaduslikud koostisosad on aga superkangelased, kes lisavad meie toodetele erilisi eeliseid. Mõned meie omaduslikud koostisosad – näiteks Q10 – on NIVEA avastused, mis tõid kosmeetikamaailmas kaasa revolutsiooni. Kõik need aitavad meie toodetel pakkuda erilist hoolt, täiustades naha loomulikku tööd. Ei enamat, ei vähemat.

Kõiki meie toodetes kasutatavaid koostisosi, nii omaduslikke kui ka olulisi, on põhjalikult ja regulatiivsete nõuete ulatusest veelgi rangemalt katsetatud. Teeme seda selleks, et kõik meie tooted vastaksid kõrgeimatele standarditele ja õigustaksid usaldust NIVEA vastu.

Kas soovite NIVEA koostisosade kohta rohkem teada? Avastage üksikuid koostisosi ja koostisosade rühmi ning uurige, millised need on, kuidas need toimivad ja miks NIVEA neid kasutab.

Mine tagasi

Omaduslikud koostisosad

Tutvuge superkangelastega, mis muudavad NIVEA nahahoolduse niivõrd eriliseks! Meie omaduslikud koostisosad hoolitsevad teie naha eest eriti põhjalikult. Need toetavad ja kaitsevad teie naha loomulikku tasakaalu, neutraliseerivad naha vananemise nähtavaid märke ja muudavad meie tooted tõhusamaks.

Mis on Eucerit?

Teatud mõttes on Eucerit nüüdisaegse kosmeetika ja kogu NIVEA kaubamärgi alustala. Enam kui sajandi eest avastatud emulgaatorist sai meie ikoonilise NIVEA kreemi põhikomponent. Eucerit võimaldab kosmeetikatoodetes õli- ja veepõhistel koostisosadel seguneda, toimides nende vahel ühenduslülina. Looduslik aine Eucerit on toodetud villavahast.

Mis on Q10?

Koensüüm Q10 on molekul, mida meie keha toodab. See on oluline meie rakkude energia ainevahetuse jaoks. Energiaallikana aitab see meie rakkudel kasvada, tervena püsida ja taastuda. Q10 on ühtlasi ka tugev antioksüdant, mis võitleb vabade radikaalide, aktiivselt reageerivate molekulidega, mis kahjustavad rakke mitmel tasandil, sealhulgas raku DNA-d, valke ja lipiide.

KREATIIN

Mis on kreatiin?

Kreatiin on orgaaniline ühend, mida toodetakse maksas, neerudes ja pankreases. Sellel on organite energiaga varustamises oluline roll, toimides sarnaselt akuga, mis seob, kannab ja vabastab energiat.

Magusmandliõli

Mis on magusmandliõli?

Magusmandliõli külmpressitakse küpsetest mandlituumadest (mandlipuu magusatest kooritud viljadest) ja seejärel rafineeritakse. Maheda magusa pähklise aroomiga kuldset õli on meditsiinis ja nahahoolduses kasutatud juba mitmeid sajandeid.


Olulised koostisosad

Segamisained

Tagamaks, et eri koostisosad seguneksid ja kõige paremini nahasse imenduksid (nt vesi ja õli)

 • Emulgaatorid
 • PEG-ühendid
 • Stabilisaatorid
 • BHA/BHT

Tekstureerijad

Nahale kreemi, ihupiima või geeli meeldiva tunde ja välimuse loomiseks

 • Reoloogiline modifikaator
 • Lahustid
 • Pärlendusaine
 • Silikoonid
 • Matistajad

Puhastajad

Naha saasteainetest puhastamiseks ja/või koorimiseks

 • Pindaktiivsed ained
 • Koorivad ained

Ettevalmistav hooldus

Naha ettevalmistamiseks ja sellele olulisima hoolduse pakkumiseks täiusliku pH-taseme juures

 • Pehmendajad
 • Parafiin
 • Niisutajad
 • Normaliseeriv aine
 • Neutraliseeriv aine
 • Alumiiniumklorohüdraat/ACH

UV-FILTRID

Naha kaitsmiseks potentsiaalselt kahjulike päikesekiirte eest

 • Orgaaniline UV-filter
 • Mineraalne UV-filter
 • Titaandioksiid/nanopigmendid

Lõhnaained

Tootele hea välimuse, lõhna või maitse (huulehooldus) andmiseks

 • Lõhnaained