Kuidas nivea planeeti puudutab?

Puudutamine teeb meist inimese

Puudutustaju aitab meil inimesena areneda ja määratleb meie olemuse. Nahk, inimkeha suurim organ, on peamine puudutustee, mis võimaldab meil üksteise ja meid ümbritseva maailmaga ühendust luua.

Laskem maailmal tajuda inimese puudutuse positiivset mõju!

NIVEA usub inimliku puudutuse positiivsesse jõusse. Töötame selle nimel, et luua selliseid nahahooldustooteid, mis panevad teie naha end hästi tundma, et saaksite teistega ühenduses olla ning elust rõõmu tunda. Mõistame nahka terviklikul kujul ja uurime, kuidas see meid keskkonnaga ühendab ning kuidas meie toitumine ja emotsioonid seda mõjutavad. Meie tootefilosoofia on luua nahahooldustooteid, mis tugevdavad naha loomulikke funktsioone, et tulemuseks oleks ilus ja tervislik nahk.

 

 

Ühtlasi töötame selle nimel, et maailmale positiivset mõju avaldada. Oleme seadnud endale ambitsioonikad jätkusuutlikkuse eesmärgid. Meie laborid arendavad pidevalt valemeid, et muuta meie nahahooldustooted võimalikult heaks, vähendades samas keskkonnamõju. Teeme tihedat koostööd roheliste algatuste ja muude partneritega, et leida uusi võimalusi meie planeedi abistamiseks. Selliste nahahooldustoodete valmistamine, mis oleksid planeedile sama õrnad kui meie nahale, on väljakutse, millega NIVEA on valmis igakülgselt tegelema.


NIVEA jätkusuutlikkuse kolm tugisammast

Veebisaidi eesmärk on aidata meil kõigil oma planeeti hoida ning see hõlmab mitmesugust teavet tõhusa, õrna ja ohutu nahahoolduse ning kõikide keskkonnaaspektide kohta.

Ausus ja läbipaistvus

Uurige täpsemalt, kuidas NIVEA oma väärtushinnanguid ellu viib – alates meie käitumisjuhendist ning lõpetades kohustuste, ühisprojektide ja muude algatustega.
 

Nahk on esmatähtis

Kasutage ära Nivea juhtivaid kogemusi nahahoolduse vallas ja uurige täpsemalt meie pühendumust nahaohutuse hindamisele ning teavet tervishoiualgatuste, keskkonnasõbralikuma nahahoolduse ja Nivea toodete koostisosade kohta.

Maailm on meie nahk

Uurige mitmesuguseid viise, kuidas NIVEA töötab selle nimel, et suurendada jätkusuutlikkust oma tegevuse kõigis aspektides – alates hankimisest kuni tootmise, pakendamise ja ringlussevõtmiseni.